Soutěž se SALOMON o vestu SENSE PRO 5 – UKONČENO

Soutěž se SALOMON o vestu SENSE PRO 5 – UKONČENO

Přinášíme vám po delší době soutěž o zajímavý produkt ze společnost Salomon. Tentokrát můžete soutěžit o nadupanou vestu SENSE PRO 5.

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Minimalismus a pohodlí

SENSE PRO 5 je minimalistická běžecká vesta pro úspory vteřin v jakémkoliv trailovém závodě. Je navíc velmi pohodlná a padne každému. Díky okamžitému přístupu k nezbytnostem na vaší trase můžete běžet dál a jste rychlejší. Měkká síťovina skvěle absorbuje tlakové body a současně vylučuje vlhkost. Konstrukce SensiFit™ a měkká strečová tkanina udrží vestu blízko vašeho těla. Uchopte své nezbytnosti během několika sekund díky předním kapsám na nápoje, bezpečným kapsám, zadní přihrádce a tunelové kapse po celém těle.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 5. prosince 2021.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Otázky se týkají dalšího projektu od Salomon – továrně ADVANCED SHOE FACTORY 4.0.

(Za spolupráci na přípravě soutěže děkujeme sportovcům z běžeckého obchodu www.S-RUN.cz ve Frýdku-Místku.)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: