Soutěž: vyhrajte trailovky Salomon Supercross 3 – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte trailovky Salomon Supercross 3 – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se značkou Salomon další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte trailové boty Salomon Supercross 3!

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Soutěžíme o Supercross 3!

Supercross 3 – další generace trailovky, která zvládne náročné měkké terény, ale nebojí se ani lesní pěšinky a díky poctivé dávce tlumení a ochrany zvládne i horské stezky. Supercross jsou se v Cross Family pohybují na výkonnostní střední úrovni – to znamená, že se nejvíce hodí pro mírně pokročilé běžce, kteří hledají botu pro každodenní trénink v trailu. Tato bota vám poskytne nejen perfektní záběr díky agresivnímu vzorku, ale taky dostatečně pohodlné tlumení a příjemný svršek i pro nabíhání větší porce kilometrů.

(Za spolupráci na přípravě soutěže děkujeme sportovcům z běžeckého obchodu www.S-RUN.cz ve Frýdku-Místku.)

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 30. října.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: