Tipy na nejzajímavější závody v listopadu

Tipy na nejzajímavější závody v listopadu

V listopadu podzimní rozběhnutá sezóna už pozvolna končí, což se projevuje i na počtu závodů. Nicméně na výběr jich je pořád dost, zde vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších na území ČR.

Trailové běžecké závody do 25 km

Terénních závodů v listopadu není málo, vyberte ten, co vám nejvíc sedí!

Trailové běžecké závody nad 25 km

Milovníci delších trailových běhů můžou otestovat svojí výkonnost na maratonské vzálenosti závodu Střecha světa, či na 30 km dlouhé trase Moldavského půlmaratonu. Na programu jsou samozřejmě i další pěkné závody.

Silniční závody do délky půlmaratonu včetně

Jestli chcete prověřit svoje síly na asfaltu, vyberte si některý ze silničních závodů.

Silniční závody delší než 21

Silniční maratony v tomto období pomalu utichají, ale pokud vás svrbí nohy a chcete si dát podzimní maratonskou výzvu, vyražte třeba na Ústecký VitaSport maraton.

Závody na dráze

V případě, že si chcete zaběhnout nějaký závod na dráze,v listopadu jich moc na výběr není, přeci jen se ale mrkněte do termínovky.

Překážkové závody

7. 11. Universal Run – Jihomoravský kraj

Orientační běh

Ideálním odpočinkem od klasických běžeckých závodů je orientační běh. Kromě níže uvedených naleznete další závody v termínovce Českého svazu orientačních sportů s názvem „Oblastní žebříčky“, které jsou pro veřejnost otevřené.

7. 11. MČR v horském orientačním běhu – Královéhradecký kraj
1. 11. Podzimním lesem s pesem – Středočeský kraj

Běh se psem

Pokud rádi běháte se psem, můžete si vybrat jeden z těchto závodů. A že je z čeho vybírat! Pravidelně máte také možnost zajít na společné tréninky, které vedou zkušení instruktoři a jsou vhodné i pro začátečníky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: