Užijte si maratonský víkend na Výstavišti

Užijte si maratonský víkend na Výstavišti

Marathon Expo 2024 startuje na holešovickém Výstavišti už ve čtvrtek 2. května v pravé poledne. Hlavní vstup na veletrh najdete v Křižíkově pavilonu D, startovní čísla na maraton si běžci nedělního závodu vyzvedávají v pavilonu E. Přijďte se vybavit na všechny vaše sportovní výzvy, které vás čekají. Nakoupit můžete boty, oblečení, doplňky, produkty pro výživu i regeneraci.

Během Expa si na Výstavišti užijete i adrenalin s rodinou, to pokud si spolu dáte v sobotu odpoledne už tradiční dm rodinnou míli nebo děti přihlásíte na dm bambini run. Registrovat se můžete na stránkách Runczechu, v sobotu už stačí jen nastoupit ve sportovním.  
V Křižíkově pavilonu B bude po celou dobu veletrhu probíhat crossfitová challenge Startup Games 2024, do které se můžete sami zapojit, nebo fandit v roli diváka.

Doprovodný program Marathon Expo

Startup Games 2024
2. 5. Workshop, otevřené lekce
3. – 4. 5. Individuals / Teams 2+1
dm rodinné běhy
4. 5., 15:00 dm rodinná míle
4. 5., 16:00 dm bambini run

Kudy na Marathon Expo

Doporučujeme dorazit na Výstaviště hromadnou dopravou. Hlavní vstup do Křižíkova pavilonu D bude nejsnáze přístupný od tramvajové zastávky Stromovkou a Bruselskou branou. Pokud přijedete autem, budou vám k dispozici parkoviště P1 a P2. V tom případě přijdete ke vstupu do déčka spodem kolem Nové Spirály a Křižíkových pavilonů.

Více informací na webu Marathon Expo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: