Veletrh Moravia Sport Expo nabídne možnost vyzkoušet si zdarma různé druhy sportů

Veletrh Moravia Sport Expo nabídne možnost vyzkoušet si zdarma různé druhy sportů

Najít nejvhodnější sport pro své dítě či s profesionály vybrat ideální sportovní vybavení a výživu budou moci mimo jiné návštěvníci letošního ročníku veletrhu sportovních potřeb a vybavení Moravia Sport Expo na Výstavišti Flora Olomouc. V pátek 17. a v sobotu 18. června jim tu budou zdarma k dispozici zástupci desítek sportovních klubů i firem. Pro děti bude navíc připravena soutěž o vstupenky na hokej, do zoo, akvaparku i sbírkových skleníků.

Moravia Sport Expo – největší sportovní veletrh v České republice – se koná v pavilonu A a také v jeho okolí. K vyzvednutí zde v running expo společnosti RunCzech budou startovní balíčky se závodními čísly pro běžce letošního Mattoni 1/2Maratonu Olomouc a dm rodinného běhu.

Dva dny plné sportu

„Z pohledu návštěvníka by ale byla škoda, využít Moravia Sport Expo jen k vyzvednutí startovního balíčku. Celý pavilon A a jeho okolí budou dva dny patřit sportu a vstup je zdarma. Především děti si přijdou na své. Kromě to ho, že si s profesionály vyzkouší desítky nejrůznějších sportů, je pro ně připravena
i soutěž, kde na každého účastníka čeká dárek,“
uvedla Eva Fuglíčková, ředitelka Výstaviště Flora Olomouc.

Prezentace klubů

Nedílnou součástí Moravia Sport Expo jsou prezentace sportovních klubů a firem se sportovním vybavením, oblečením a výživou. Letos jich na Výstaviště Flora Olomouc dorazí pět desítek.
V pavilonu A a jeho okolí se tak lidé potkají například se zástupci HC Olomouc i Sigma Olomouc, DHK Zora Olomouc, Wrestling Club Olomouc, Judo Klub Olomouc a celou řadou dalších.

Už v pátek a sobotu

Děti a dospělí si budou moci vše vyzkoušet a aktivně se zapojit. A to i díky tanečnímu klubu Olymp Olomouc, jenž se se svými tanečními ukázkami a workshopy postará o páteční doprovodný program anebo díky stanovišti oblíbené všestranné pohybové přípravky Svišti v pohybu. Moravia Sport Expo se koná v pátek 16. června od 10 do 18 hodin a v sobotu 17. června od 10 do 17 v pavilonu A a v jeho okolí na Výstavišti Flora Olomouc. Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: