Vyběhněte na vrchol Smrku ve 4. ročníku seriálu 7 pohoří!

Vyběhněte na vrchol Smrku ve 4. ročníku seriálu 7 pohoří!

Tradiční trailová série se běží čtvrtým rokem – a její v pořadí již čtvrtý závod letos odstartuje 12. září v Jizerských horách u Bílého Potoku, odkud můžete vyrazit po dvou tratích různé obtížnosti…

Čtvrtý závod 4. ročníku trailového běžeckého seriálu 7 pohoří 2020 se vrátí v novém termínu do nové lokality. „Závod vás zavede do méně známé, ale o to malebnější části Jizerských hor při hranicích s Polskem. Poběžíte smrkovými i listnatými lesy, vyběhnete na nejvyšší český vrchol Jizerských hor Smrk (1124 m), přes Ztracený potok a Hřbitovní stráň doběhnete nad Lázně Libverdu a užijete si parádní výhledy,“ popisuje trasu Tomáš Uglaj ze společnosti Norská móda, která stála u zrodu tradiční série závodů, jež provází sedmi českými pohořími. Na výběr jsou vždy dvě trasy – první má přes 10 kilometrů a druhá více než 20 kilometrů, v obou případech se však běží maximum cesty po pěšinách a minimum po asfaltu. Kromě obtížnosti se závody dále rozdělují do kategorií podle pohlaví a věku. NOVINKA! Kari Traa run, je nová trať pouze pro ženy, které si chtějí vyzkoušet běh horským prostředím. Délka je 6,9 km a převýšení 280 m.

Jedinečné výhledy od Beskyd až po Orlické hory

Všichni účastníci budou po dokončení závodu odměněni nejen dobrým pocitem ze zdolané trasy, ale také pamětní medailí. Ti, kdo stanou na stupních vítězů, se mohou navíc těšit na hodnotné ceny od značek Norské módy jako je Kari Traa, Devold, Bergans a další. Přihlásit se lze prostřednictvím webových stránek www.7pohori.cz – a to jak na samotný závod v Jizerských horách, tak i na celou sedmidílnou sérii, která byla zahájena 18. července v Beskydech a ukončí ji závod 31. října v Orlických horách. Účastníci se mohou díky běhu dostat i na atraktivní místa, která jsou běžně nepřístupná.

Více info najdeš na 7pohori.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: