Zacvičte si s leteckým akrobatem a Miss. HUAWEI nabídne slevy na chytré hodinky a večer plný rad

Zacvičte si s leteckým akrobatem a Miss. HUAWEI nabídne slevy na chytré hodinky a večer plný rad

Společnost HUAWEI připravila na čtvrteční večer speciální stream plný zajímavostí a exkluzivních slev na chytré hodinky řady WATCH GT 2 a WATCH FIT. Hosty pořadu budou vítěz leteckého závodu Red Bull Air Race Martin Šonka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, kteří se s diváky podělí o svá doporučení na zdravý životní styl a na cvičení, které lze provádět doma i během pandemie. Soutěžit se bude i o špičkový notebook MateBook X Pro. Diváci se dočkají i dalších speciálních nabídek a slev až 50 %.

Ve čtvrtek 4.3. v osm hodin večer (20:00) odstartuje první HUAWEI Stream s hosty Nikol Švantnerovou a Martinem Šonkou. Během vysílání se dozvíte osobní tipy obou hostů na jejich nejoblíbenější cviky pro udržení fyzické i mentální kondice a budete si moci za velmi výhodných podmínek pořídit některé z chytrých hodinek řady WATCH GT 2 a WATCH FIT. HUAWEI Stream můžete na oficiálním facebookovém účtu společnosti Huawei Mobile sledovat zde.

Rozhodně se vyplatí pozorně sledovat celý stream, protože v jeho průběhu budou uveřejněny speciální 10% slevové kódy. A to není vše! V omezeném množství 20 kusů se během večera objeví i speciální 50% slevy na dámskou verzi hodinek WATCH GT 2 v provedení Rose Gold (růžově zlatá). Koupíte je tak za pouhých 2 249 Kč (aktuální cena je přitom 4 499 Kč).   Hodinky samozřejmě disponují kompletní sadou nástrojů na monitorování zdraví a sledování pokroku v téměř jakémkoliv sportu. Nechybí GPS, kontinuální měření SPO2 a tepu, monitoring stresu a spánku atd.

Taktéž ve striktně omezeném množství 30 kusů bude během HUAWEI Streamu s 50% slevou k dostání i nejvyšší model celé série – WATCH GT 2 Pro. Získáte-li tedy během vysílání zmíněný 50% slevový kupón, budou hodinky vaše jen za 2 999 Kč. (Aktuální cena je přitom 5 999 Kč a v běžném prodeji jsou za 7 499 Kč). Připomeňme, že tyto hodinky se nedávno dočkaly přístupu i k aplikacím třetích stran. To znamená, že kromě již předinstalovaných výše zmíněných funkcí, je můžete doplnit například o celosvětově úspěšnou českou fitness aplikaci s osobním trenérem Fitify, přehrávač internetových streamů nebo nástroj (aplikace Mood Messenger) pro rychlé odpovídání na příchozí SMS.

Aby byla vaše šance na získání 50% slevy co nejvyšší, HUAWEI doporučuje si připravit objednávku dopředu a potvrdit ji ve chvíli, kdy z přenosu získáte požadovaný slevový kupon. V úvahu je potřeba brát i rozdílnou kvalitu internetového připojení a další objektivní faktory. Zoufat však nemusí ani ti, na něž se 50% sleva nedostane. Pro všechny je totiž na hodinky řady WATCH GT 2 a WATCH FIT připravena speciální 10% sleva. Ta se navíc odečítá z již jednou zvýhodněné ceny. Za exkluzivních podmínek budou kromě již jmenovaných modelů k dostání i WATCH GT 2e, WATCH GT, WATCH FIT a další produkty, nejen z kategorie nositelné elektroniky. Podrobnosti najdete zde.

V průběhu večera bude také vyhlášena soutěž o jeden MateBook X Pro. Vyhraje ho ten, jehož závazná objednávka doputuje do objednávkového systému v čase od 20:00 do 21:00. Vítěze náhodně vybere tým e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz).

Hosté HUAWEI Streamu, vítěz leteckého závodu Red Bull Air Race Martin Šonka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, vám v průběhu pořadu ukážou, jak si i během pandemie uchovat fyzickou a duševní kondici. Předvedou cviky, které si můžete jednoduše sami doma vyzkoušet bez jakýchkoliv složitých nebo drahých pomůcek.  

Expert společnosti HUAWEI vám navíc během vysílání ukáže populární i méně známé úkony a triky, které se při používání jednotlivých produktů hodí znát. V akci tak uvidíte například i novou fitness aplikaci Fitify, bleskurychlou výměnu ciferníku chytrých hodinek díky funkci OneHop a další.

Akce HUAWEI Stream začíná ve čtvrtek 4.3. ve 20:00 na oficiálním facebookovém účtu společnostiHuawei Mobile.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat, že o vybrané výrobky bude velký zájem, společnost doporučuje si dopředu na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) vytvořit účet. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup během slevové akce uskutečnit. V druhém kroku si také předpřipravte objednávku požadovaných hodinek, kterou rychle dokončíte ve chvíli, kdy se z přenosu dozvíte slevový kód. Počet kusů některých nabízených výrobků je totiž omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“.

Přesné informace a kompletní nabídku, stejně jako pravidla doprovodné soutěže v rámci HUAWEI Streamu najdete na speciálních stránkách HUAWEI STORE (huawei.cz).

Vítěz soutěže o MateBook X Pro bude vyhlášen na oficiálním facebookovém účtu společnosti . Veškeré slevové kupóny budou k dispozici pouze během HUAWEI Streamu a jsou platné jen ve čtvrtek 4.3. do 23:59.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: