Zahořanská 10 (…aneb okolo či kolem Pleše)

Zahořanská 10 (…aneb okolo či kolem Pleše)

Poslední květnovou neděli 26.5.2024 proběhne již 6.ročník tradičního běžeckého závodu s rodinnou atmosférou v Zahořanech u Mníšku pod Brdy.

Poběžíme opět lesem „okolo či kolem Pleše“. Také letos je hlavním partnerem závodu AUTO-Poly Příbram, autorizovaný prodejce vozů Škoda. Start a cíl bude i letos jako již tradičně před vyhlášeným hostincem U Pepíčka, kam se kromě vyhlášeného čepovaného piva můžete zastavit s celou rodinou na oběd. Kromě již tradičních doma pečených perníkových účastnických medailí si letos budete moci nově prohlédnout i novinky od automobilky Škoda Auto. Připraveny budou také dětské závody o zajímavé ceny a bohatá tombola.


I letos „Běžíme pro ranou péči, organizaci, která zajišťuje podporu rodinám malých dětí se zdravotním hendikepem. Hrdým partnerem je i letos veřejně prospěšná společnost Magdalena, o.p.s. z nedalekého Včelníku, která se specializuje na prevenci a léčbu drogových závislostí.
Dalšími partnery akce jsou sportovní prodejny BIKE Puzzle a NIKE Speciálka z Mníšku, běžecký internetový obchod BĚŽ.cz, eventová agentura Sport Group a VSM Production z Prahy, pivovar Kytín, Tátův Sad, Brdský běžecký pohár a časomíra 4-Timing.


Hlavním mediálním partnerem je letos běžecký časopis Svět Běhu. Dalšími mediálními partnery akce jsou celorepublikový portál KUDY Z NUDY a místní zpravodajské weby Zprávy z Mníšku, NAŠE Dobříšsko a iDobnet.
Detailní informace o trati a odkaz na přihlášky naleznete na webových stránkách závodu ZAHOŘANSKÁ 10.
Kompletní propozice k akci jsou ke stažení ZDE.

Pořádáno místním sportovním klubem SK Zahořany pod záštitou obce Zahořany a MAS Hřebeny.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: