SUUNTO RACE S – NEJNOVĚJŠÍ PŘÍRŮSTEK DO RODINY SUUNTO RACE, KTERÝ PODPORUJE TRÉNINK, ZÁVODĚNÍ A REGENERACI

SUUNTO RACE S – NEJNOVĚJŠÍ PŘÍRŮSTEK DO RODINY SUUNTO RACE, KTERÝ PODPORUJE TRÉNINK, ZÁVODĚNÍ A REGENERACI

Novinka z řady Race je určena pro sportovce, kteří chtějí zlepšovat své výkony a klást si výzvy, a jednoduše řečeno – hledají menší hodinky, které se hodí k jejich zápěstí a stylu. Hodinky jsou vybaveny stejnými funkcemi jako Suunto Race – jen v menším balení.

Hodinky Suunto Race byly poprvé představeny 13. října 2023. Za něco málo přes sedm měsíců, do konce května 2024, uživatelé Suunto Race uběhli 6 045 349 kilometrů, ujeli na kole 4 223 211 kilometrů, nastoupali 280 milionů metrů a sledovali svou aktivitu celkem 1 918 461 hodin.

Nyní vám představujeme menší Suunto Race S, menší Suunto Race. Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se hodí na ještě více zápěstí a spolu se zářivým AMOLED displejem ožije za denního světla i v noci – stejně jako v hodinkách Suunto RACE.

„S hodinkami Suunto Race S získáte společníka pro trénink i závody. Menší a lehčí provedení zvyšuje pohodlí, takže se můžete soustředit na svůj sport a hodinky pohodlně nosit po celý den!“ Daniel Das Bhowmik, Head of Product 

Suunto Race S nabízí více než 95 různých sportovních režimů, od terénního běhu a jízdy na kole až po plavání a jógu, z nichž každý je vybaven pečlivě vybranými výchozími datovými poli, a je tak vhodný pro každého sportovního nadšence. 

Hodinky Race S jsou vyrobeny tak, aby vydržely i v těch nejnáročnějších podmínkách. Při dlouhých bězích nebo překonávání limitů v jiném sportu vydrží baterie až 30 hodin při nepřetržitém tréninku s nejlepší přesností GPS. Pokud chcete pokračovat ještě déle, jednoduše optimalizujte nastavení GPS pro více hodin provozu baterie. Se zapnutým režimem baterie „Tour“ vydrží baterie dokonce až 5 dní.

Trénujte na svůj sport pomocí sledování tréninkové zátěže, pokroku a zotavení pomocí ukazatelů, jako je variabilita srdečního tepu (HRV), a buďte v den závodu připraveni na maximum. Výhodou HRV je, že slouží jako ukazatel rovnováhy v autonomním nervovém systému a nabízí cenné informace o celkovém zdravotním stavu a úrovni stresu jednotlivce. Větší kolísání obecně znamená, že parasympatický nervový systém plní svou regulační funkci.

Kromě sledování tréninkových statistik a poskytování personalizované zpětné vazby o tom, jak se vám daří, hodinky Suunto Race S monitorují kroky, kalorie, srdeční tep a spánek (včetně fází spánku), takže vám poskytnou tu nejlepší možnou podporu pro vaši každodenní pohodu. Hodinky poskytují užitečné tipy a triky, které vám pomohou v každodenním životě, například budíky, ovládání hudby, předpověď počasí a mnoho dalšího.

Suunto Race S - nejnovější přírůstek do rodiny Suunto Race, který podporuje trénink, závodění a regeneraci

„Navigace mi zachránila závod“ Suunto ambassador, Christian Meier, po vítězství v závodě TDS na UTMB.

Při pobytu v přírodě můžete využívat prémiové outdoorové funkce, jako jsou podrobné outdoorové offline mapy, které jsou celosvětově dostupné zdarma, špičkový systém GNSS pro přesné sledování polohy i mezi nejvyššími budovami a nejvyššími horami a barometr pro přesné měření nadmořské výšky a upozornění na bouřku. Již mnohokrát se stalo, že mapa Suunto pomohla zachránit při navigaci – jako například loni v Chamonix během UTMB, kdy se náš ambasador Christian Meier mohl spolehnout na navigaci hodinek Suunto a nakonec si připsal své největší mezinárodní vítězství v ultraběhu, a popravdě řečeno, i při cestě španělskými horami při natáčení záběrů do kreativní kampaně na Suunto Race S! 

Hodinky jsou skvělým pomocníkem při dosahování nejlepších sportovních výkonů, ale zároveň díky menším rozměrům a nízké hmotnosti jsou hodinky Race S komfortnější i v každodenním životě. S jejich uvedením na trh přinášíme do produktové řady šest různých provedení, která jsou vyrobena z nerezové oceli a navržena ve Finsku. Hodinky jsou kompatibilní s řemínky o průměru 22 mm, takže můžete snadno změnit styl hodinek díky vyměnitelným řemínkům Suunto.

Suunto Race S - nejnovější přírůstek do rodiny Suunto Race, který podporuje trénink, závodění a regeneraci

„Pro model Race S jsme vytvořili řadu stylů od decentních vzorů až po zářivé sportovní vzory. Díky malé velikosti jsou hodinky lehké a pohodlné pro každodenní nošení i během dlouhých závodů. Je úžasné, jak malé jsme je dokázali vyrobit, aniž by to bylo na úkor výkonu.“ Mikko Ahlström, Suunto’s Head of Design. 

Touto novinkou pokračujeme v našem úsilí o trvalou udržitelnost. Tento výrobek bude uhlíkově kompenzován pomocí ověřených uhlíkových jednotek. Tato kompenzační metoda zahrnuje výsadbu pobřežních mangrovníkových lesů, které nejen stabilizují pobřeží, ale také odstraňují znečišťující látky, zlepšují kvalitu vody a poskytují důležité líhniště pro ryby.

Avšak tímto práce Suunto týmu rozhodně nekončí! Software našich výrobků neustále vylepšujeme a nové aktualizace a vylepšení hodinek Suunto Race S můžete očekávat i následně po jejich zakoupení. Navíc díky službě SuuntoPlus™ můžete své hodinky rozšířit o další sportovní aplikace a průvodce a také se spárovat s dalšími partnerskými přístroji. Díky dalším informacím a průvodcům v reálném čase můžete získat ještě větší podporu pro své výběhy a vyjížďky.

Snažíme se, aby zakoupené hodinky měly postupem času stále větší hodnotu, a o nadcházejících aktualizacích a vylepšeních našeho ekosystému vás budeme informovat prostřednictvím aplikace Suunto.

Jak již bylo zmíněno, hodinky Suunto Race S budou k dispozici v šesti různých verzích, z nichž každá je kompatibilní s celou řadou řemínků pro sportovní i každodenní použití. Na vybrané trhy se dostanou ke koupi v létě 2024.

Suunto Race S klíčové vlastnosti: 

  • Kompaktní výkonnostní sportovní hodinky se zářivým 1,32″ AMOLED displejem. Provedení hodinek je svým tvarem, tlačítky a technologií displeje dobře známé již z modelu Suunto Race. 
  • Snadno ovladatelná tlačítka a digitální korunka pro rychlé a snadné listování funkcemi a orientaci v mapě.
  • Bezplatné terénní offline mapy integrované v hodinkách s nejlepší přesností GNSS na trhu.
  • Disponují pokročilými tréninkovými ukazateli s personalizovanou zpětnou vazbou o tréninkové zátěži, pokroku a regeneraci, vypočtenou na základě variability srdečního tepu (HRV). Nově lze také sledovat tréninková data ve vztahu k menstruačním cyklům.
  • Sledování denní aktivity: kroky, tepová frekvence, spánek včetně spánkových fází, kalorie, stres a další.
  • Počítá se s bezdrátovými aktualizacemi softwaru over the air, aby byly hodinky časem ještě lepší!
  • Prémiové materiály: Gorilla Glass, nerezová ocel a finský design.
  • Na výběr je více než 95 sportovních režimů a možnost vytvářet vlastní režimy.
  • Předpověď počasí a alarmy pomáhají udržet si přehled o svém okolí.
  • Plně kompenzované uhlíkové emise v rámci projektu zalesňování Tree-Nation s jednotkami Verified Carbon Units prostřednictvím výsadby pobřežních mangrovníkových lesů, které stabilizují pobřeží, odstraňují znečišťující látky, zlepšují kvalitu vody a vytvářejí prostředí pro líhniště, která udržují životní podmínky pro ryby. (ověřeno mezinárodním ověřovacím programem zajišťujícím kvalitu projektů kompenzace uhlíku).

Suunto

Symbolizujeme dobrodružství. Novátorství je v naší DNA od roku 1936, kdy finský orientační běžec Tuomas Vohlonen hledal přesnější kompas a vynalezl nový způsob výroby kompasů plněných kapalinou. Dnes je Suunto na špičce v oblasti designu a inovací sportovních hodinek, potápěčských počítačů, kompasů a digitálních služeb, které využívají dobrodruzi po celém světě. **

Jsme hrdí na to, že výrobky Suunto jsou nejen robustní, ale mají také estetičnost pro každý den, která odráží naši severskou identitu. Sídlo a továrna společnosti Suunto se stále nacházejí ve Finsku.  www.suunto.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: