City Cross Run & Walk 2024 Česká Lípa se blíží

City Cross Run & Walk 2024 Česká Lípa se blíží

Již 9. ročník populárního závodu se uskuteční v sobotu 28. září. Pojďte si užít den plný pohybu a zažít jedinečnou atmosféru běhu Českou Lípou a jejím okolím. Start a cíl je situován na Náměstí T. G. Masaryka. Uplynulý 8. ročník závodu City Cross Run & Walk Česká Lípa 2023 přinesl skvělé časy a hojnou účast, registrováno bylo 745 závodníků.

V letošním roce se můžete opět těšit na rozmanité běžecké trasy centrem města, ale i přírodou v délce 3,7,21km. Vytrvalecké tratě vedou centrem města, průmyslovou zónou, přírodní rezervací Peklo, lesní částí u Sosnové, kolem koryta řeky Ploučnice, částí Dubice, kolem městského stadionu, hradem Lipý, který byl založen ve 13. století a městským parkem.

Běžecké trasy střídají asfaltový povrch či měkčí povrch, jako jsou tráva, písek, nebo lesní stezky.  Na delších tratích si také unikátně proběhnete výrobní halou českého výrobce svítidel firmy Modus a na metě 10 km se nachází průběžná časomíra. Dále lze centrem města absolvovat rodinný závod na 1km, který je určen především těm nejmenším, nebo trať 7km procházkou ve vlastním tempu s kontrolními body.

Registrace probíhají na webu  City cross run & walk. Zvýhodněné startovné 400,- Kč na 3,7,21km platí při registraci do neděle 8. září 2024.  Rodinný závod a Walk je pro všechny zdarma. V ceně startovného na výše uvedené tratě je zahrnuto občerstvení trať/cíl, sportovní triko a ponožky. Každý účastník obdrží v cíli medaili. Součástí akce je bohatý doprovodný program pro děti, hudební produkce, občerstvení a tombola. Závod je určen pro všechny věkové kategorie, bez ohledu na výkonnost. Těšíme se na Vás, ať jsi profík, hobby.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: