CRAZY: italská značka přináší kvalitu, funkčnost a neotřelý design

CRAZY: italská značka přináší kvalitu, funkčnost a neotřelý design

CRAZY je značka italské rodinné firmy, která jako první přišla s konceptem FAST & LIGHT – „rychle a nalehko“: minimální hmotnost oblečení při aktivitách v horách pro co nejlepší výkon, volnost pohybu a komfort. Charakteristikou oblečení CRAZY je kombinace inovativních technologických materiálů, italského smyslu pro design a preciznosti zpracování. Všechny výrobky této značky vznikají v Evropě.

Pro koho je CRAZY?

Crazy je synonymem pro rychlost a lehkost. Vyrostli jsme se stopkami v rukou. Navrhli jsme a vyrobili závodní skialpové oblečení. Jsme partnery vysoce úspěšných sportovců a jsme největšími objeviteli talentů.
Ale to není všechno. My také milujeme hory, užíváme si pohyb krajinou a jsme toho názoru, že každý si může užít hory tím nejlepším způsobem, jaký zná. Nevytváříme pravidla ani pokyny a rozhodně nenutíme milovníky hor, aby se stali závodníky v kombinézách.

MATERIÁLY A TECHNOLOGIE

Všechno oblečení Crazy vyrábíme s použitím pokročilých strojů a nejnovějších technologií a materiálů tak, abychom zajistili, že veškeré procesy výroby (lepení, výšivky, potisky, ploché švy atd..) jsou na té nejvyšší možné úrovni. Nejzajímavější materiály a technologie, které používáme v běžeckých kolekcích jsou bezešvá trika a kalhoty, speciálně navržené kapsy pro ultra výběhy i závody, extrémně lehká větrovka splňující podmínky pro povinnou výbavu na horské závody a další.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO A KDE SE VZALA ZNAČKA CRAZY

Píše se rok 1989 a v srdci Italských Alp – Bormiu, se rodí jedna z nejprogresivnější značek moderního outdoorového oblečení současnosti.

Právě z Bormia pochází Valeria Colturi. Mladá, nadějná lyžařka a reprezentantka v běhu na lyžích. Mimochodem dodnes stojí v čele firmy a celého vývoje. Od mala se točí v prostředí horských sportů, závodů a dá se říct, že jí to skutečně jde. Je ale taky věčné nespokojena se závodním oblečením, co měla k dispozici. A tak si v pouhých 20 letech v Bormiu otevírá první butik, kde sama vyrábí a prodává oblečení pro horské sporty. Vyvíjí optimální střihy, kombinuje materiály, snižuje váhu, posouvá výkon. To vše díky vlastní letité závodní zkušenosti a obecně ze zkušenosti s pohybem v horách.

JAK TO ZAČALO V ČESKU

Prvních pár kousků jsme do Čech dovezli v roce 2017 a od té doby jsme ušli kus cesty. Nyní se s CRAZY můžete potkat ve většině outdoorových speciálek a to nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Od loňského podzimu se s kompletní nabídkou kolekce, dokonce můžete přijít seznámit do prvního CRAZY SHOPU v Praze ve Vršovicích.
be CRAZY … be Fast & Light …

Nejzajímavější kousky v běžecké kolekci CRAZY

Běžecká kolekce je promyšlená do detailu. Švy nikde nedřou ani při dlouhotrvajícím, intenzivním pohybu v horách. Materiály jsou perforované v oblastech, kde se běžec nejvíc potí. Každý gram dolů se hodí, takže v kolekci najdete extrémně lehké věci, při zachování potřebné ochrany a špičkové funkčnosti.

Jacket Fly Woman PopSkort Voltage Woman MandalaT-shirt Exit Woman Black-Zebra
Bunda s váhou pouhých 40 gramů je nejlehčí „nouzovou“ bundou na trhu. Je vodoodpudivá a větruodolná. Inovativní střih nabízí minimum prošívání a v kapuci je kapsička, do které lze bundu složit do kuličky velikosti půlky jablka.Běžecká sukně s vnitřními nohavičkami, které mají švy vzadu a mírně kompresní efekt. Jsou vyrobeny z italské tkaniny Revolutional Slim. Její mikromasážní efekt výrazně omezuje hromadění kyseliny mléčné a tím i efekt „pomerančové kůry“. Vyšší pas je vybaven kapsami na gel a další nezbytnosti.Technické triko s hybridní strukturou a diferencovanými oblastmi, spojující dvě různé tkaniny, což zlepšuje prodyšnost a pohodlí i při intenzivním tréninku. Je vyrobeno z mikrovlákna G2 s rychleschnoucí a protizápachovou úpravou HEIQ.
Cena 4 330 KčCena 2 560 KčCena 1 730 Kč

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: