NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI

NN NIGHT RUN LIBEREC opět ve VESCI

Noční seriál NN NIGHT RUN a BĚH PROTI RAKOVINĚ PRSU se tuto sobotu bude konat v lyžařském areálu ve Vesci. Co si organizátoři pro závodníky připravili?

Start a cíl proběhne v lyžařském areálu Vesec. Na běžce čeká kopcovitá trasa okolo Vesce. Připravte si čelovky, protože v lesích bude tma tmoucí. Okolo Vesce je jeden pětikilometrový okruh, který si nejprve proběhnout účastníci Běhu proti rakovině prsu. Ti odstartují ve čtvrt na devět a skuteční rychlíci tak snad ani nebudou potřebovat čelovku. Nicméně je doporučená. Do nočního okolí Liberce se pak vydají o hodinu později běžci účastnící se desetikilometrového NN NIGHT RUNu, ti si dají okruhy hned dva.

Na startu závodu v Ostravě.
Na startu závodu v Ostravě.

Povede se zlomit účastnický rekord?

Pořadatelé se do Liberce těší. Vše nasvědčuje tomu, že se i zde podaří zlomit účastnický rekord. Než se rozběhnou velké závody pro dospělé, je připravena trať pro nejmenší dětské kategorie závodu KIDS CUP. Zde si všichni děti doběhnou pro krásnou medaili s medvídkem. Aktuálně je již přihlášeno více než pětistovka závodníků od nejmenších dětí až po veterány, kdy lze najít nejvyšší věkovou kategorii nad šedesát let, u muž i u žen. Ve startovní listině lze najít i početnou skupinu přihlášenou na NUTREND FAMILY RUN, což je nesoutěžní běh. Není ale třeba bát se, že by na někoho nezbyla krásná medaile v designu šelmy, motýla nebo lišky. „Medailí je dost, jsme připraveni,“ usmívá se šéf pořadatelského týmu Tomáš Pavel a dodává: „Vyprodáno nebude a všichni jsou vítáni. Hlavně rodiny!“

Veškeré další informace najdete na webu seriálu.

TERMÍNY NN NIGHT RUN 2022

9.4. Ostrava
16.4. Liberec

23.4. Hradec Králové
14.5. Brno
13.8. Most
10.9. Praha
1.10. České Budějovice

NN NIGHT RUN je skvělá zábava pro všechny.
NN NIGHT RUN je skvělá zábava pro všechny.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: