Pátý ročník ABB Trutnovského terénního půlmaratonu na paradráze se blíží

Pátý ročník ABB Trutnovského terénního půlmaratonu na paradráze se blíží

Dovolujeme si oslovit všechny sportovní nadšence a pozvat je na již pátý ročník ABB Trutnovského půlmaratonu, který se bude konat v termínu 9. 6. 2018. Zázemí již tradičně poskytne nádherné prostředí trutnovského lesoparku.

Závod bude probíhat na pětikilometrových okruzích se startem, cílem a občerstvovací stanicí na „Paradráze“. Pokud si netroufnete na půlmaraton, můžete se zúčastnit běhu na 5 nebo 10 km. Generální partner společnost ABB letos opět vypsal pro své zaměstnance speciální závod, který se běží jako memoriál Tomáše Dutky.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Pro zúčastněné bude připraven pestrý závodní i doprovodný program

Stejně jako v loňském roce nabídneme pestrý závodní program pro děti. Předškoláci poběží 100 m, 6-10 let 800m a 10-14 let 1 600m. Na všechny bude v cíli čekat sladká odměna. Ti, co si chtějí máknout a přitom se nechtějí zúčastnit závodu, se mohou zúčastnit 5km nordic walking s Vitarem. Na všechny potom čeká doprovodný program, o který se bude starat dětské krizové centrum Andra Nomia. V cíli se pak každý může občerstvit iontovým nápojem od Enervitu, limonádou či tradičním trutnovským pivem Krakonoš. Jak je vidět, na své si přijde opravdu každý.

Jedná se o závod v terénním půlmaratonu, který se koná v trutnovském lesoparku. Více informací o ABB trutnovském půlmaratonu najdete v termínovce. Také si můžete přečíst reportáž z loňského ročníku.

Trať vede krásnou přírodou po zpevněných lesních cestách

Jelikož se jedná o terénní maraton, trať se vine po zpevněných lesních cestách, je přehledně označena a její profil je uzpůsoben tomu, aby jej bez větších problémů zvládli i účastníci z řad širší veřejnosti, kteří se sportu věnují jen pro radost. Pokud tedy zrovna nepatříte mezi urputné závodníky, kteří se snaží ušetřit každou vteřinku, můžete se kochat krásnou přírodou a plnými doušky nasávat nejen čerstvý vzduch, ale i výjimečnou atmosféru tohoto netradičního masového závodu.

Ve startovním poli budou mimo jiné figurovat i ostřílení závoďáci z Kasper Swixteamu, kteří se jistě postarají o perfektní a napínavou podívanou. Takže ať už zavážete kecky na uzel, přišpendlíte startovní číslo nebo jen vezmete řehtačku a přijdete zafandit, máte se naco těšit a určitě Vás rádi uvidíme! Přihlásit se můžete zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: