Poběžte s RunTour na Brněnské přehradě!

Poběžte s RunTour na Brněnské přehradě!

11. července 2020 – datum, které bude na Brněnské přehradě patřit běžcům! Konkrétně všem, kteří se vydají ze všech koutů České republiky na druhou zastávku největšího rodinného běžeckého seriálu u nás – PVZP RunTour! Koronavirová hrozba pomalu ustupuje, a tak se zkušení běžci i začátečníci mohou těšit na všechny oblíbené tratě ve velmi atraktivním prostředí Brněnské přehrady. Konkrétně se poběží distance 3 km, 5 km a 10 km, pro děti potom 500 a 1000 metrů.

Nejdříve nádherné prostředí brněnské přehrady přivítá právě nejmenší běžce v rámci dětských běhů s Rákosníčkem. Ty startují již v 9:30. Další se na řadu dostanou v 11:30 běžci na 3 km, ve 12:15 běžci na 5 km a celý den zakončí závod PVZP RUN 10 KM, který odstartuje ve 13:30. V rámci tohoto závodu můžete navíc s generálním partnerem seriálu – Pojišťovnou VZP, a.s. – soutěžit o skvělé ceny v soutěži Vítězná desítka. „Princip je velmi jednoduchý. Stačí si na webu www.viteznadesitka.cz tipnout čas absolutního vítěze na 10 KM a můžete vyhrát skvělé ceny jako paddleboard, chytré hodinky apod.,“ vysvětluje místopředsedkyně představenstva Pojišťovny VZP, a.s. Halina Trsková.

Právě PVZP má pro běžce na závodě připravenou zónu, kde si mohou nechat změřit BMI na speciálním přístroji. V rámci startovného je také díky nim každý běžec pojištěný pro případ úrazu. Není tak čeho se bát!

PVZP RunTour ale není jen o běhání, je také o pomoci lidem, kteří to potřebují a neměli kousek toho potřebného štěstíčka. Každý z běžců, který se postaví na start jakékoliv distance přispívá na charitativní účel padesátikorunou ze startovného. V letošním roce pomůžeme hned osmi subjektům – mezi nimi například Nadaci Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým dětem a mladým lidem. Nevidomí z Nadace Leontinka také můžete na každém závodě potkat a vyzkoušet si roli jejich traséra.

Po brněnské zastávce se PVZP RunTour přesouvá na jih Čech do krajského města, do Českých Budějovic, kde se poběží již 25. července. Na oba závody je ještě pár volných míst. Proto neváhejte a registrujte se na webu www.run-tour.cz. Tam najdete i veškeré informace k závodu, včetně nutných bezpečnostních opatření.

Aktuální informace najdete také na našem Facebooku a Instagramu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: