Salomon představuje modely CROSS pro výkon i komfort

Salomon představuje modely CROSS pro výkon i komfort

Technické modely nové trailrunningové kolekce CROSS se skvěle kombinují s textilem a dalším vybavením a jsou připraveny poskytnout kromě komfortu i nezbytnou ochranu před nepříznivým počasím a nástrahami terénu.

Během posledních dvou dekád si Salomon upevnil pozici lídra v trailrunningu a pro každou sezónu velmi zodpovědně vyvíjí, připravuje a přináší na trh inovativní modely obuvi, oblečení a dalšího nezbytného vybavení pro všechny běžce, u kterého klade vždy ty nejvyšší nároky na výkon, stejně jako na funkčnost a pohodlí ve všech podmínkách. Špičkoví sportovci s pomocí vybavení značky Salomon neustále posouvají hranice tohoto sportu a demonstrují tak špičkové technické vlastnosti produktů Salomon. Značka se však již dlouhou dobu stejným dílem zaměřuje i na všechny ostatní skupiny spotřebitelů, bez ohledu na jejich sportovní ambice a cíle. Dokáže tak všem nadšeným sportovcům přinést tu nejvyšší míru komfortu a funkčnosti, přesně dle jejich očekávání. 

PODZIMNÍ KOLEKCE SALOMON MÁ JEDEN SPOLEČNÝ CÍL

Podzimní kolekce Salomon a s ní i modely řady CROSS se snaží především vyjít potřebám všech skupin běžců a sportovců, bez ohledu na pohlaví či věk, kteří však na přední místo kladou jedno společné – pohodlí. Modely podzimní kolekce Salomon tak vycházejí vstříc potřebám všech a sortiment je dostatečně široký, aby uspokojil jejich nejvyšší nároky na technické vlastnosti, výkon a pohodlí, nehledě na prostředí a terén, ve kterém se pohybují. Ať již se vydají po vyšlapané stezce, nebo i mimo ni – do náročného terénu, vždy se mohou spolehnout na stoprocentní jistotu, ochranu a komfort veškerého vybavení značky Salomon.

KOLEKCE CROSS – TO JSOU INOVACE I ZCELA NOVÉ MODELY PRO VŠECHNY SKUPINY BĚŽCŮ

Jedním z nejzajímavějších modelů podzimní kolekce je inovovaný model WILDCROSS 2, který je skvělou volbou pro všechny běžce, kteří se navzdory náročnějším podmínkám nechtějí vzdát svého každodenního tréninku a potřebují trochu vyšší míru ochrany a jistoty v blátě a náročnějším terénu. Zároveň nechtějí nic slevovat ze svých nároků na dostatek pohodlí a komfortu. Toto vše v sobě WILDCROSS 2 velmi dobře kombinuje. Je opatřen například zesílenou ochranou špičky a tento ochranný štít chrání i další exponované a namáhané části boty. Svršek v sobě nese integrovanou SensiFit™ technologii, která skvěle usadí a fixuje nohu v botě. Šněrování je zajištěno pomocí rychlošněrování Quicklace s kevlarovými tkaničkami. Vyšší špunty na podešvy poskytnou výbornou trakci i na měkkém povrchu a v blátě. Model WILDCROSS 2 je dostupný i ve verzi s membránou GORE-TEX.

Zcela novým modelem v portfoliu značky Salomon pro podzim a zimu 2021 je MADCROSS. Vychází vstříc potřebám velmi početné skupiny všech hobby běžců, pro které není překonávání svých osobních rekordů tím hlavním cílem, přesto však potřebují při běhu cítit a vnímat jistotu, ochranu a v neposlední řadě také komfort a pohodlí po celou dobu aktivity. Tento mix vlastností však dokáže MADCROSS nabídnout – strečový pružný svršek s integrovaným jazykem je velmi pohodlný, prodyšný a lehký a také nepostrádá oblíbenou technologii SensiFit™. Podešev z materiálu Contagrip® pak zajistí skvělou trakci i na mokrém a kluzkém povrchu. Také model MADCROSS je nabízen ve verzi s membránou GORE-TEX.

Vždy když panují skutečně těžké a náročné podmínky, můžete se zcela spolehnout na agresivní a rychlé CROSS 2 PRO, inovaci oblíbeného modelu CROSS/PRO. Nově řešený snížený opatek a technologie Multi-Fit svršku dokonale obepne a zafixuje vaši nohu v botě a zajistí její potřebnou stabilizaci. Svršek je konstruován jako úpletová ponožka a stejně pohodlně se v něm budete také cítit. Nemusíte se však bát, že by byla nějak opomenuta či upozaděna ochrana a pohodlí. O tu se dokonale postará ochranný štít svršku z materiálu Matryx. Podešev s agresivními špunty, které jsou chytře asymetricky rozmístěny, je z Contagrip® materiálu a poskytne tu nejlepší trakci pro intenzivní trailrunningové zážitky.

Všechny modely Salomon řady CROSS je možné zakoupit na e-shopu www.salomon.com, nebo u specializovaných prodejců Salomon.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: