Pozvánka: Šelmy se chystají do Mostu

Pozvánka: Šelmy se chystají do Mostu

Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN má před sebou pátý závod seriálu. Ten se otevře 13. srpna v Mostě. Ve městě, kterému se jiné celorepublikové seriály vyhýbají, se letos poběží již poosmé

Závody pro děti

Stejně jako v jiných městech, i na severu republiky budou připraveny odpolední závody pro děti PEPCO KUŘE POMOZTE DĚTEM KIDS CUP. Díky partnerovi PEPCO získají děti tričko ZDARMA. V centru města na 1. náměstí budou jejich tratě rozděleny podle věku, nicméně medaili s medvídkem dostanou v cíli všichni. Stejně jako účastníci nesoutěžního NUTREND FAMILY RUN. V rámci této dvoukilometrové trati se může běžet nebo i jít, klidně i s kočárkem nebo domácím mazlíčkem. V cíli pak každý dostane medaili, na které je vyobrazená liška.

Stihneš tři závody za den?

S přicházející tmou pak přijde řada na dva hlavní závody – v půl deváté odstartuje BĚH PROTI RAKOVINĚ PRSU pro BELLIS na pět kilometrů, který bude mít charitativní podtext, poběží se totiž za zdravá prsa. O hodinu později, už za tmy, pak odstartuje NN NIGHT RUN na deset kilometrů. Zatímco běžci na pět kilometrů dostanou v cíli motýlka, za uběhnutí deseti kilometrů je černá noční šelma. Kdo chce, může za den stihnout i tři závody.

Až 1500 běžců na startu

Na závody seriálu NN NIGHT RUN často míří naprostí začátečníci, kteří si chtějí závod užít. Naopak tyto závody nevyhledává česká špička, a tak mají šanci na hezký výsledek i výkonnostní běžci. I když je nutno dodat, že i zde jde poslední roky úroveň nejrychlejších rychle nahoru, což souvisí s růstem zájmu. Na všech závodech se letos prudce zvýšil počet účastníků, a to jen potvrzuje i pozici jednoho z nejoblíbenějších českých běžeckých seriálu, co se počtu účastníků týká. Startovní listina se pozvolna zaplňuje, proto je radno se zaregistrovat co nejdříve, například na začátku srpna skončí možnost objednat si tričko. Organizátoři očekávají 1500 běžců na startu. Nebude chybět bohatý doprovodný program ZDARMA. Plno aktivit pro děti. Dokonce i skákací hrad NN a pro všechny účastníky krásná medaile!

Přihlášky najdete na http://www.night-run.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: