Prague Park Race už 20. června!

Prague Park Race už 20. června!

Na konec června připravují pořadatelé z Prague Park Race dvojici závodů, které jsou v dosahu pražské MHD. Nejprve v neděli 20.6. oblíbený Mizuno Prague Park Race v Průhonicích a pak další víkend, v sobotu 26.6., v Divoké Šárce.

Seriál pražských závodů Mizuno Prague Park Race kombinuje krásné terény s dopravní dostupností. Prostředí tras je nádherné – v Divoké Šárce to jsou skály, výhledy, louky a lesy, v Průhonicích se běží celou dobu unikátním parkem zapsaným na seznam UNESCO. Přitom se na závody dá dojet pohodlně městskou hromadnou dopravou, závod v Šárce je dokonce pár minut od stanice metra. Tím jsou skvělou příležitostí pro ty, kteří na víkend nemají jiný program mimo Prahu, nebo naopak pro mimopražské, kteří to spojí s výletem do Prahy.

Svoji trať si najde opravdu každý – v Průhonicích čeká závodníky 14 kilometrů po rovině, v Šárce už je to trailová trasa v délce 8 nebo opět 14 kilometrů. Vždy na závodníky čeká občerstvení na trati i v cíli, po doběhu medaile a navíc po vyhlášení se ještě losuje tombola. Také je možnost si zapůjčit běžecké testovací boty Mizuno a vyzkoušet si ji přímo na závodě, nebo využít diagnostiku došlapu a nechat si poradit od odborníků. 

Průhonický závod je přesunutý z tradičního březnového termínu, kdy se ještě závodit nemohlo, ale nyní už oběma závodům nic nebrání, aby je pořadatelé uskutečnili v plné parádě. Nenechte si ujít krásné proběhnutí před prázdninami! www.pragueparkrace.cz 

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: