Soutěž: vyhrajte COMPRESSPORT Full Socks – RUN – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte COMPRESSPORT Full Socks – RUN – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvětBěhu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a zařadíme vás do slosování o kompresní podkolenky Compressport dle vlastního výběru!

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Soutěžíme o běžecké kompresní podkolenky COMPRESSPORT Full Socks – RUN

Tyto vyšperkované kompresní podkolenky jsou vyvinuty zejména do závodního běžeckého prostředí. Vznikly z předchozího modelu RACE & RECOVERY. Tento model RUN je čistokrevná závodní běžecká podkolenka s dokonalou kompresní technologií, vysokou úrovní svalové podpory v oblasti lýtkových svalů a absolutním komfortem. Vše je konstruováno pro oddálení únavy a zlepšení tím běžeckého výkonu. Pro nespočet inovativních prvků bych zdůraznil nekompromisní funkčnost, propracovanost všech detailů a atraktivní design, který řadí společnost COMPRESSPORT mezi absolutní celosvětovou špičku. Pojďme se podívat jak podkolenky dopadly v našem testu.

Přečtěte si kompletní recenzi Filipa Peřinky

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 8 května.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na českých stránkách Compressport.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: