Soutěž: vyhrajte kraťasy COMPRESSPORT Trail 2in1 Short – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte kraťasy COMPRESSPORT Trail 2in1 Short – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvětBěhu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a zařadíme vás do slosování běžecké šortky Compressport „dvavjednom“!

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Soutěžíme o běžecké trailové šortky COMPRESSPORT 2in1

Koncept krátkých elasťáků (dále jen „elasťáků“) překrytých volnými šortkami není na trhu nic nového. Využijete tak efektu komprese, kdy je nářadí pevně usazeno v hangáru a nikde nic nevlaje. A hlavně nedře! A zároveň díky volným trenýrkám překrývajícím vaše tajemství nevypadáte jako baleťák. Na první pohled relativně jednoduchý nápad. Nicméně se na trhu často taky objevují nesmyslné konstrukce, které tuto zprvu pěknou myšlenku pohřbí do propadliště opruzenin.

Přečtěte si kompletní recenzi na tyto propracované kraťasy

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 28. června.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na českých stránkách Compressport.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: