Ultralabák: 50 a 25 km krajinou pískovcových věží

Ultralabák: 50 a 25 km krajinou pískovcových věží

Labák, neboli Labské údolí. Stále více populární krajina pískovcových věží, stěn a stolových hor. Majestátně se tyčících nad kaňonem řeky Labe, jsou výzvou nebo oblíbenými výletními cíli mnoha sportovců a milovníků přírody. Nejen horolezci si zde přijdou na své, a proto je zde pořádán Ultralabák, běžecké závody na 50 a 25 km.

Závod je organizován od roku 2015 a díky jedné roční pauze to bude letos po sedmé, co se tenhle běžecký mejdan pořádá. Můžete se těšit na běhavou, převážně trailovou trať, která vás provede tím nejlepším co se dá u nás vidět. Běžcovi smysly potěší  luxusní trail – Forsteig, Malebné Klopotské vodopády s osvěžujícím jezírkem a samozřejmě nejvyšší stolové hory ČR i přilehlého Saska – Děčínský Sněžník 723 m a Grosser Zschirnsteín 560 m. Velkým skvostem na trati je hospoda U Kosti, kde vás zaručeně nakopne vychlazený Bernard.

Báječná rodinná atmosféra, to je Ultralabák

Kilometrů to není málo, ale o to víc zažijete. Pro někoho, to může být první Ultra, pro jiného jen trénink. Podzimní den plný běhání, přátelské a pohodové atmosféry a také dobrého jídla si nenechte ujít. Večer nechte vyprchat nahromaděný adrenalin u příjemné hudby a dobrého piva během afterparty. Přijďte si užít pořádný běh severních Čech. Už v sobotu 10. 9. 2022 v Děčíně.

V cíli!

Další informace:

Občerstvení po doběhu do cíle.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: